Pénzügyi ügyintéző

Nemzeti Cirkuszművészeti Központ Nonprofit Kft.

Munkatársat keres

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Részt vesz a társaság fenntartói, pályázati elszámolásában
  • Beérkező számlák iktatása
  • Gondoskodik a helyi adókkal kapcsolatos ügyintézésről, bevallásáról, befizetéséről
  • Részt vesz az éves, negyedéves, havi működési gazdasági, külső kontrolling jelentések elkészítésében
  • Elkészíti a külső szervek által kért, illetve kötelezően előírt statisztikai kimutatásokat, adatszolgáltatásokat, bevallásokat
  • A számlázó programban kiállítja a vevő számlákat megfelelő tartalmi és formai követelményekkel
  • A szállítói számlákat tartalmilag és formailag ellenőrzi, az illetékes vezetővel igazoltatja, pénzügyileg kiegyenlíti
  • Eljár a számlavezető banki ügyek intézésében
  • Segíti a Gazdasági Igazgató és a gazdasági osztály Munkatársasinak munkáját

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office (Word, Excel) programokat magabiztos használata
  • Nagyfokú munkabírás, precizitás és megbízhatóság
  • Pontos, precíz, határidőre történő munkavégzés
  • Önállóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Kulcs-soft program ismerete
  • Interticket jegyprogram ismerete
  • Angol / Német / Orosz nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Ideális work-life balance
  • Cafeteria
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével lehet az allas@circus.hu címen. A levél tárgyaként jelölje meg: pénzügyi ügyintéző.