Premierhétvégi programok a Fővárosi Nagycirkusz előtt  

Nagyszabású családi programsorozattal ünnepli meg az újranyitást a Fővárosi Nagycirkusz. Utcai artistashow-val és színes gyerekprogramokkal indul a cirkuszi évad július 18-án és 19-én. Minden szabadtéri és benti kísérőprogram ingyenes!

Július 18. szombat

Szabadtéri színpad:

15:00–15:30 Pleszkán Écska és Dániel Balázs koncertje *

15:30–15:45 Lombos Marci bűvész műsora

15:45–15:50 Happy kutya bemutatója

16:00–16:15 A Planshet Theatre női pantomim csoport vidám, zenés műsora

16:15–16:50 Pejtsik Panna mesedal koncertje *

17:00–17:10 A Duo Dittmár komikus műsora

17:10–17:50 Attila Talan koncert *

18:00–18:10 A Rippel Brothers erőemelő műsora

18:10–18:15 Matos Lénárd és Teibler Daniella duó egykerekű produkciója

18:15–18:50 A Talamba Ütőegyüttes és Nejad Flóra koncertje *

 

* A 2019-es Kötéltánc cirkuszi dalverseny indulói

Műsorvezetők:

Maka Gyula és Kabai Alex

 

További kísérőprogramok:

14:00–18:00    Kitűnő tanuló program – stand

14:00–18:30    Gyermek Cirkusz Világ – cirkuszpedagógiai foglalkozások

14:00–18:30    Tanulj cirkuszt! – cirkuszi készségfejlesztés

15:00               Interaktív családi tárlatvezetés

15:00–19:00    Állatsimogató: kutyák, nyúl, kígyó, kecske, fekete kakas, búbos kacsa,

kiscsibék

15:00–19:00    Cirkusz Trike: Gróf Olívia drótegyensúlyozó bemutatója

16:00               „Fejetlenség a porondon” – kiállítási játék

18:00–19:00    Élőszobor (Kovács Eszter)

19.00 TÜNDÉRTÁNC – NŐVARÁZS Cirkuszi tárlatvezetés PREMIER

 

Július 19. vasárnap

 

Szabadtéri Színpad:

13:30–14:00 Berta Dániel koncertje *

14:00–14:05 Happy kutya bemutatója

14:05–14:10 Matos Lénárd – Teibler Daniella duó egykerekű produkciója

14:10–14:20 A Golden Pyramid erőemelő páros bemutatója

14:25–14:50 Czimmermann Kitti és a Digitál zenekar koncertje *

 

* A 2019-es Kötéltánc cirkuszi dalverseny indulói

 

Műsorvezető:

Maka Gyula

 

További kísérőprogramok:

10:00–14:00    Kitűnő tanuló program – stand

10:00–14:30    Gyermek Cirkusz Világ – cirkuszpedagógiai foglalkozások

10:00–14:30    Tanulj cirkuszt! – cirkuszi készségfejlesztés

13:30–15:00    Állatsimogató: kutyák, nyúl, kígyó, kecske, fekete kakas, búbos kacsa,

kiscsibék

13:30–15:00    Cirkusz Trike: Gróf Olívia drótegyensúlyozó bemutatója

14:00–15:00    Élőszobor (Kovács Eszter)

11.00 TÜNDÉRTÁNC – NŐVARÁZS Cirkuszi tárlatvezetés ELŐADÁS

15.00 TÜNDÉRTÁNC – NŐVARÁZS Cirkuszi tárlatvezetés SZAKMAI BEMUTATÓ

 

A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk

Skip to content

Send this to a friend